18 Ekim 2019
  • Ankara19°C
  • İstanbul20°C
  • İzmir22°C
  • Adana28°C

YILIN HEKİMİNE PLAKETİNİ TAKDİM ETTİ

İl Sağlık Müdürü Dr.Rahim Ünlübay, Yılın Hekimi seçilen Nevşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Endokrinoloji ve Metabolik Hastalıklar Uzmanı

Yılın hekimine Plaketini Takdim Etti

16 Mayıs 2014 Cuma 15:31

            Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr.Rahim Ünlübay, Yılın Hekimi seçilen Nevşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Endokrinoloji ve Metabolik Hastalıklar Uzmanı Uzm. Dr. Gülçin Cengiz Ecemiş’e Teşekkür Plaketi ve Başarı Belgesi Takdim etti.

Sağlık Bakanlığı tarafından fedakârlık gösteren görevinde büyük bir özveri ile çalışan ve Nevşehirliler tarafından da çok sevilen  Uzm. Dr. Gülçin Cengiz Ecemiş’e Teşekkür Plaketi ve Başarı Belgesini Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr.Rahim Ünlübay takdim etti. 2 Yuıldır Nevşehir’de görev yapan Dr. Gülçin Cengiz Ecemiş Nevşehirlilere hizmet etmekden çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.