19 Ocak 2019
  • Ankara4°C
  • İstanbul12°C
  • İzmir13°C
  • Adana12°C

TÜRK SAĞLIK-SEN SAĞLIK PERSONELLERİNE GÜL DAĞITTI

Türk Sağlık-Sen sağlık personellerine Anneler Günü ve 12 Mayıs Hemşireler günü nedeniyle gül dağıttı.

Türk Sağlık-Sen Sağlık Personellerine Gül Dağıttı

11 Mayıs 2018 Cuma 16:33

Etimesgut İlçesinde Sağlık Personellerine Türk Sağlık-Sen İlçe Temsilciliği olarak gül dağıtıldı. 13 Mayıs Anneler günü ve 12 Mayıs Hemşireler günü nedeniyle, Türk Sağlık-Sen İlçe Temsilcisi ve Türk Sağlık-Sen İlçe Sağlık Müdürlüğü işyeri temsilcilerinden Ramazan Gülcan tarafından sağlık çalışanlarına gül dağıtıldı.

Etimesgut’ta bulunan Aile Sağlığı Merkezi, Etimesgut İlçe Sağlık Müdürlüğü, Etimesgut KETEM, Talasemi Tanı Merkezinde çalışan sağlık çalışanlarına yapılan ziyaretlerin sonucunda çok memnuniyet duyan sağlık personelleri Türk Sağlık Sen temsilcilerine teşekkür etti.

İşyeri temsilcisi Ramazan Gülcan ve İlçe Temsilcisi Sinan Taş; Sağlık Personellerinin diğer kamu personeli ve memurlara göre daha mağdur olduğunu Sağlık Bakanlığı tarafından bu sorunların giderilmesi gerektiğinin altını çizdiler.

Türk Sağlık-Sen Sağlık Personellerine Gül Dağıttı

Türk Sağlık-Sen Sağlık Personellerine Gül Dağıttı

Etimesgut Türk Sağlık-Sen İlçe Temsilcisi Sinan Taş ve Türk Sağlık Sen Etimesgut İlçe Sağlık Müdürlüğü İşyeri temsilcilerinden Ramazan Gülcan, Sağlık Personellerine Anneler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle kırmızı gül dağıttı.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.