15 Temmuz 2019
  • Ankara21°C
  • İstanbul23°C
  • İzmir27°C
  • Adana28°C

TÜBİTAK LİSE VE ÖNLİSANS MEZUNU ŞOFÖR, MEMUR, KORUMA MEMURU VE TEKNİSYEN ALACAK!

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ve TÜBİTAK SAGE lise mezunu personel alımı ve önlisans mezunu personel alımı yapacak. Şoför, Memur, Koruma Memuru ve Teknisyen alımı detayları haberimizde yer alıyor.

TÜBİTAK Lise ve Önlisans Mezunu Şoför, Memur, Koruma Memuru ve Teknisyen Alacak!

15 Nisan 2019 Pazartesi 14:53

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı TÜBİTAK tarafından yayımlanan kamu personeli alımı ilanına göre lise mezunu, önlisans mezunu ve lisans mezunu personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezine karşı bünyesinde görev yapmak üzere memur, memur (koruma),şoför ve teknisyen alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

TÜBİTAK KORUMA MEMURU ALIMI ŞARTLARI

TÜBİTAK Koruma memuru alımı kapsamında 4 kişi istihdam edecek. Alım Kocaeli ili için geçerli olacak. Ulusal Metroloji Enstitüsüne;  özel güvenlik ve koruma güvenlik savunma ve güvenlik mülkiyet koruma ve güvenlik bölümüne alınacak. Başvuracak olan kişilerin önlisans mezunu olması gerekiyor. Koruma memuru alımı şartları aşağıdaki gibidir.

T.C. Vatandaşı olmak, Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Mesai saatleri dışında çalışma engeli bulunmamak, Tercihen 1 yıl Özel Güvenlik olarak çalışmış olmak (Belgelendirmesi istenecektir).

Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartı sahibi olmak (Belgelendirmesi istenecektir). Kamera sistemleri izleme/kullanma konusunda tecrübeli olmak. Vardiyalı olarak çalışmasına engel bir durumu bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, İletişim becerisi gelişmiş olmak ve kendini ifade yeteneği bulunmak, Birimde ihtiyaç duyulan diğer idari hizmetlerin yerine getirilmesinde görev almak.

Askerlik ile herhangi bir ilişiği bulunmamak. İşe alınacak personelin Kocaeli’nde ikamet etmesi istenecektir.

TÜBİTAK ŞOFÖR ALIMI ŞARTLARI

Şoför alımı Ankara ve Kocaeli illerinde yapılacak. Alım Ankara’da uzay teknolojileri araştırma enstitüsüne, Kocaeli’nde ise, Marmara Araştırma Merkezine yapılacak. Başvuracak olan adaylar için lise mezunu olma şartı aranıyor. Şartlar ise şu şeklide yayınlandı.

T.C. Vatandaşı olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak. Ekip çalışmasına yatkın olmak, Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak, Sürücü Belgesi sahibi olmak olarak belirtildi.

TÜBİTAK MEMUR ALIMI ŞARTLARI

TÜBİTAK 2019 memur alımı kapsamında sadece 1 istihdamlı kadro ilanı yayımladı. Alım Gebze’de bulunan Marmara Araştırma Merkezine yapılacak. Toplamda 1 kişi alınacak ve başvuru yapacak olan adayların önlisans mezunu olması gerekiyor.

T.C. Vatandaşı olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, ekip çalışmasına yatkın olmak ve sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak aranan şartlar arasında bulunuyor.

TÜBİTAK TEKNİSYEN ALIMI ŞARTLARI

Resmi gazetede bugün yayımlanan kamu personeli alımı ilanına göre TÜBİTAK toplamda 23 Teknisyen alımı gerçekleştirecek. Teknisyenlerden 1 tanesi Endüstri Meslek Lisesi mezunu olup (Elektrik-Elektronik) Marmara Araştırma Merkezine alınırken, 22 teknisyen alımı ise; TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsüne (TÜBİTAK SAGE) için yapılacak. Teknisyen alımı ile alakalı detaylara aşağıda bulunan ilan metni linki üzerinden erişebileceksiniz.

BAŞVURU ZAMANI VE YERİ

Başvurular Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) tarafından gerçekleştirilecek. Uygun olan adaylar İŞKUR İnternet sitesi veya şubeler üzerinden başvuruda bulunabilecekler. Başvurular 19 Nisan 2019 tarihinde sona erecek.

İlan metni için tıklayınız:

pdf.jpg

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.