18 Kasım 2019
  • Ankara16°C
  • İstanbul19°C
  • İzmir21°C
  • Adana23°C

TÜBİTAK KPSS 60 PUAN İLE ÖNLİSANS MEZUNU DAİMİ PERSONEL ALIMI YAPACAK!

TÜBİTAK önlisans mezunu 4 daimi personel alımı yapacak. TÜBİTAK kamu personeli ilanına başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. TÜBİTAK personel alımı ile ilgili detaylar My Memur Haberde!

TÜBİTAK KPSS 60 Puan İle Önlisans Mezunu Daimi Personel Alımı Yapacak!

16 Ekim 2019 Çarşamba 10:11

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (TÜBİTAK) önlisans mezunu personel alımı yapacak. Önlisans mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanına başvurular başladı. TÜBİTAK daimi kamu personeli ilanına son başvuru günü 21 Ekim olarak belirtildi.

TÜBİTAK PERSONEL ALIMI

TÜBİTAK kamu personeli ilanına başvuru için; Endüstriyel Elektronik, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Mekatronik, Makine, Elektrik, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Haberleşme, Elektronik Teknolojisi bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor.

1) T.C. Vatandaşı olmak.

2) Kamu Haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak.

3) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.

4) Askerlik ile herhagi bir ilişiği olmamak.

5) Son başvuru tarihi itibariyle 29 yaşını bitirmemiş olmak.

6) Üretim, Depo, Tasarım Süreçleri ve Temiz Oda Altyapı Bakım Onarım işlerinde en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ile SGK'dan alınacak belgeyle ibraz etmek.

7) AutoCAD, Solidworks, Catia programlarından en az birisini bilmek ve ESD Belgesine sahip olmak tercih nedenidir.

TÜBİTAK kamu personeli alımına başvurular İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilecek. TÜBİTAK personel alım ilan metnine erişim sağlamak için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.