21 Ocak 2019
  • Ankara1°C
  • İstanbul9°C
  • İzmir11°C
  • Adana7°C

TÜBİTAK EN AZ ÖNLİSANS MEZUNU 35 KAMU PERSONELİ ALACAK

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından önlisans ve lisans mezunu 35 kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. KPSS şartı aranmayacak. Başvur şartları ve detaylı bilgi haberimizde yer alıyor.

TÜBİTAK En Az Önlisans Mezunu 35 Kamu Personeli Alacak

14 Mayıs 2018 Pazartesi 16:10

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından 35 kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsünde uydu projeleri kapsamında istihdam edilmek üzere önlisans ve lisans mezunu 35 kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. KPSS şartı aranmayacak.

TÜBİTAK’ın 35 kamu personeli alımına başvurular başladı, adaylar 4 Haziran 2018 tarihi saat 17.00’ye kadar başvurularını yapabilecekler. Başvuru yapabilmek için “www.uzay.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekiyor.

Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması isteniyor. Başvurular, ilan referans kodu üzerinden değerlendirilecek olup, referans kodu seçilmeden yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacak.

Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü 35 personel alımına başvuru yapabilmek için kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak gibi genel şartlar aranıyor.

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu 35 kamu personeli alımına kadro pozisyonlarına göre ilanda belirtilen önlisans ve lisans bölümlerinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecekler. TÜBİTAK personel alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.