15 Temmuz 2019
  • Ankara21°C
  • İstanbul23°C
  • İzmir27°C
  • Adana28°C

TÜBİTAK 2019 YILI KORUMA MEMURU, MEMUR, ŞOFÖR PERSONEL ALIMI YAPACAK! LİSE VE ÖNLİSANS MEZUNU

TÜBİTAK Ulusal Metroloji Enstitüsü, Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü ve Marmara Araştırma Merkezi için lise ve önlisans mezunu koruma memuru alımı ilanı yayımladı. TÜBİTAK lise ve önlisans mezunu personel alımı şartları ve başvuruları!

TÜBİTAK 2019 Yılı Koruma Memuru, Memur, Şoför Personel Alımı Yapacak! Lise ve Önlisans Mezunu

15 Nisan 2019 Pazartesi 13:12

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı tarafından personel alımı ilanı yayımlandı. My Memur olarak detayları ve başvuru bölümlerine dair tüm ayrıntıları hazırladık. TÜBİTAK Ulusal Metroloji Enstitüsü, Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü ve Marmara Araştırma Merkezi bünyesinde görev yapmak üzere memur, memur (koruma), şoför ve teknisyen alınacaktır. Başvurular 19 Nisan 2019’a kadar yapılabilecektir.

TÜBİTAK PERSONEL ALIMI BRANŞ DAĞILIMI VE KONTENJANLARI

4 MEMUR (KORUMA) alımı için ön lisans mezunu olmak, özel güvenlik ve koruma güvenlik savunma ve güvenlik mülkiyet koruma ve güvenlik bölümü mezunu, T.C. Vatandaşı olmak. Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Mesai saatleri dışında çalışma engeli bulunmamak, Tercihen 1 yıl Özel Güvenlik olarak çalışmış olmak (Belgelendirmesi istenecektir).

Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartı sahibi olmak (Belgelendirmesi istenecektir). Kamera sistemleri izleme/kullanma konusunda tecrübeli olmak. Vardiyalı olarak çalışmasına engel bir durumu bulunmamak gerekiyor.

18 yaşını tamamlamış olmak. İletişim becerisi gelişmiş olmak ve kendini ifade yeteneği bulunmak. Birimde ihtiyaç duyulan diğer idari hizmetlerin yerine getirilmesinde görev almak, Askerlik ile herhangi bir ilişiği bulunmamak gerekiyor. İşe alınacak personelin Kocaeli’nde ikamet etmesi istenecektir.

1 ŞOFÖR alımı için lise mezunu olmak, T.C. Vatandaşı olmak. Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak gerekiyor.

1 MEMUR alımı için önlisans yükseköğretim kurumlarının en az iki yıllık ön lisans eğitimi veren bölümlerinden birinden mezun olmak, T.C. Vatandaşı olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, Ekip çalışmasına yatkın olmak, Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak gerekiyor.

1 ŞOFÖR alımı için lise veya dengi okullar mezunu olmak, T.C. Vatandaşı olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, Ekip çalışmasına yatkın olmak, Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak, Sürücü Belgesi sahibi olmak gerekiyor.

1 TEKNİSYEN alımı için teknik / endüstri meslek lisesi elektrik, elektrik- elektronik teknolojisi bölümü mezunu, T.C. Vatandaşı olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, Ekip çalışmasına yatkın olmak, Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak gerekiyor.

Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) web sayfasında yayımlanmakta olup, iş başvuruları da bu sayfa “İŞKUR” üzerinden gerçekleştirilmektedir.

İlan metni için tıklayınız:

pdf.jpg

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.