19 Ekim 2019
  • Ankara12°C
  • İstanbul16°C
  • İzmir18°C
  • Adana18°C

TTB RAPORUN DOĞRULUĞUNU ARAŞTIRIYOR

Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel'e 7 günlük iş göremez raporu verdiği iddia edilen O hekim Türk Tabipler Birliği

TTB Raporun Doğruluğunu Araştırıyor

19 Mayıs 2014 Pazartesi 11:48

Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel'e 7 günlük iş göremez raporu verdiği iddia edilen O hekim Türk Tabipler Birliği tarafından aranıyor.

Türk Tabipler Birliği Manisa'nın Soma ilçesinde gerçekleşen feci patlama sonrası Soma'da göstericiye tekme atarken objektiflere takılan Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel'in aldığı 7 günlük iş göremez raporunun doğruluğunu araştırıyor. Eğer Yusuf Yerkel konu ile alakalı olarak rapor aldıysa rapora imzayı atan doktor meslekten men cezası alabilecek.

Konu ile alakalı olarak açıklama yapan Türk Tabipler Birliği Genel Sekreteri Beyazıt İlhan bu tarz olaylara daha önce rastladıklarını, bir vatandaşı döven polisin ellerinin acıdığından dolayı rapor aldıklarına şahit olduğunu belirtti. Beyazıt İlhan konuşmasında açıklamalarda Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel’in rapor aldığının belirtildiğini ve kendilerinin de bu durumun doğruluğunu araştırdıklarını ve bu durumun suç olduğunu gerekenin yapılacağını dile getirdi.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.