19 Ocak 2019
  • Ankara4°C
  • İstanbul12°C
  • İzmir13°C
  • Adana12°C

TOKAT, ÇAT BELEDİYESİ 10 DAİMİ KAMU İŞÇİSİ ALIMI YAPACAK

Devlet Personel Başkanlığında yayımlanan Tokat ili Çat Belediyesi daimi kamu işçisi alım ilanları yayımlandı. 10 adet kamu işçisi alımı için başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer almaktadır.

Tokat, Çat Belediyesi 10 Daimi Kamu İşçisi Alımı Yapacak

18 Nisan 2018 Çarşamba 22:42

2 adet katı atıkların toplanması sertifikasına sahip, 1 adet Doğalgaz, Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Sertifikasının üçüne de sahip, 1 adet Nitelik olarak Kanal Izgara İşçisi Sertifikasına sahip, 2 adet Mezar Kazma İşçisi Sertifikasına sahip, 1 adet Mezarlık Görevlisi Sertifikasına sahip, 1 adet Orman Nezaretçisi Sertifikasına sahip olan toplam 10 daimi işçi alımı yapılacak.

Nitelik olarak gerekli sertifikanın kurs veya seminerden alınmış olması yeterlidir. İlan tarihinden sonra alınacak sertifikalar geçerli olmayacak ve işe alındıktan sonra Çat kasabasında ikamet etme şartı aranmaktadır.

Tokat İli, Çat Belediye Başkanlığı daimi 10 işçi alımı için başvurular 27 Nisan 2018'e kadar İŞKUR internet sayfasından yapılabilecektir. Başvurular Tokat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne de yapılabilir.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.