19 Ocak 2019
  • Ankara3°C
  • İstanbul13°C
  • İzmir13°C
  • Adana13°C

TCDD 8 KAMU PERSONELİ ALIMI YAPACAK – DEMİRYOLLARI LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI

TCDD personel alımı yapacak. Yayımlanan ilana göre TCDD en az lise mezunu kadrolu kamu personeli alımı yapıyor. Demiryolları personel alımı ilanı ve başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

TCDD 8 Kamu Personeli Alımı Yapacak – Demiryolları Lise Mezunu Personel Alımı

30 Mart 2018 Cuma 13:59

TCDD personel alımı yapıyor. Devlet Personel Başkanlığınca yayımlanan iş ilanına göre T.C.Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Vangölü Feribot Müdürlüğüne 8 kadrolu işçi alımı yapılacak. İŞKUR tarafından yayımlanacak ilanlar uyarınca yapılacak olan en az lise mezunu personel alımı şartları haberimizde yer alıyor.

TCDD kamu personeli alımı için adayların belirtilen lise bölümlerinden mezun olmuş olmaları gerekecek. Buna göre meslek liselerinin raylı sistemlerle ilgili bölümleri de dahil olmak üzere 90’a yakın bölümünden mezunların başvuruları alınacak.

TCDD tesviyeci alımı kapsamında alınacak işçilerden 4’ü Vangölü Feribot Müdürlüğü (Bitlis/Tatvan) işyerine, diğer 4’ü ise Vangölü Feribot Müdürlüğü Van İskele Şefliğine (Van) atanacak. Atanan personeller 5 yıl boyunca yer değişikliği talebinde bulunmayacak. İlanla ilgili diğer detaylar İŞKUR’un yayımlayacağı ilanlarla belli olacak.

Başvurular 3 Nisan 2018 tarihinde Türkiye İş Kurumunun yayımlayacağı ilanlarla birlikte başlayacak. Adaylar ilanların yayımlanmasıyla birlikte İŞKUR internet sitesi üzerinden başvuru yapabilecek. Ayrıca kurumun hizmet merkezlerine de müracaat mümkün olacak. TCDD memur alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.