21 Ocak 2019
  • Ankara1°C
  • İstanbul9°C
  • İzmir11°C
  • Adana7°C

TBMM 40 MEMUR ALIMI SÖZLÜ SINAV LİSTESİ AÇIKLANDI

Stenografi Kursu sözlü sınav duyurusu kapsamında TBMM'ye alınacak 40 kamu personeli alımı için sözlü listeleri belli oldu. Stenograf alımı adayları ve sözlü sınav tarihleri için tıklayınız.

TBMM 40 Memur Alımı Sözlü Sınav Listesi Açıklandı

16 Mayıs 2018 Çarşamba 22:59

TBMM İnsan Kaynakları Başkanlığı tarafından yapılan duyuruda Stenografi kursu için sözlü sınav sonucu 40 kamu personeli alımı için adaylar belli olduğu belirtildi. TBMM tarafından yapılan açıklamada sözlü sınav tarihleri ile aday listelerinin belli olduğu açıklandı.

TBMM Tutanak Hizmetleri Başkanlığının stenograf ihtiyacını karşılamak için Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı Stenografi Kursu ve Stenograflık Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda azami bir yıl süreli stenografi kursu sınavına başvuruda bulunan ve KPSS puanına göre sıralamaya giren adayların sözlü sınavları 19 Haziran ile 22 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

TBMM tarafından talep edilen belgeleri göndermeyen veya belirtilen tarihten sonra gönderen adaylar sözlü sınava katılamayacaktır. Adayların sözlü sınava gelirken yanlarında; nüfus cüzdanı (T.C. Kimlik Kartı), sürücü belgesi, pasaport, kurum kimlik kartı vb. T.C. Kimlik numarası içeren belgelerden en az ikisini bulundurması gerekmektedir.

Sözlü sınavlar TBMM İnsan Kaynakları Başkanlığı, Bakanlıklar - Çankaya, Ankara adresinde gerçekleştirilecektir. Sözlü Sınav Listesi için TIKLAYINIZ. Duyuru için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.