19 Ocak 2019
  • Ankara2°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir11°C
  • Adana10°C

TARIM BAKANLIĞINA ŞEHİT VE MALUL YAKINLARININ AÇIKTAN MEMUR OLARAK ATAMASI İÇİN BELGELER

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Personel Genel Müdürlüğü tarafından şehit ve malul yakınlarından ataması yapılanlardan istenen belgeler yayımlandı. Memur atamasına esas belgeler ve tarihleri için tıklayınız.

Tarım Bakanlığına Şehit ve Malul Yakınlarının Açıktan Memur Olarak Ataması İçin Belgeler

05 Mayıs 2018 Cumartesi 12:33

Terör eylemleri nedeniyle şehit ve malul olanların yakınlarının ve çalışabilecek durumdaki malullerin kamu kurum ve kuruluşlarında istihdamı hakkında yönetmeliğin 11’inci Maddesi gereğince; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı emrine açıktan atamanızın yapılabilmesi için aşağıda belirtilen belgelerin yazı elinize geçtiği tarihten itibaren 15 gün içerisinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Personel Genel Müdürlüğü’ne gönderilmesi gerekmektedir.

Memur atamasına esas belgeler için tıklayınız; Dilekçe, Beyan Formu, Sağlık Raporu (Devlet Memuriyetine Engeli Olmadığını Belirten), Mezuniyet Belgesi (Noter veya Resmi Kurumdan tasdikli) (Tasdikname Kabul Edilmez), T.C. Kimlik Numaralı Nüfus Cüzdan Sureti (Noter veya Resmi Kurumdan tasdikli), Erkek Adaylar için Askerlik Belgesi (Askerlik Şubesinden) isteniyor.

İkametgah İlmühaberi, Fotoğraf (6 adet), Mal Beyannamesi, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (2 suret bilgisayardan doldurularak gönderilmesi) istenmektedir. Atama belgeleri ve duyuru belgeleri için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.