19 Ocak 2019
  • Ankara4°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir12°C
  • Adana12°C

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ 33 AKADEMİK PERSONEL ALIM İLANI

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımına başvuru şartları neler? İşte kamu personeli alımına ilişkin merak edilen detaylar...

Süleyman Demirel Üniversitesi 33 Akademik Personel Alım İlanı

04 Mayıs 2018 Cuma 10:25

Akademisyen adayları bu haberimiz sizi yakından ilgilendiriyor. Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Süleyman Demirel Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi kadrolarında 33 akademik personel alımı yapılacaktır. Süleyman Demirel Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Süleyman Demirel Üniversitesi akademik personel alımı farklı fakülte ve bölümlere yapılacaktır. Süleyman Demirel Üniversitesi akademik personel alımına başvuru şartları bölümlere göre farklılık göstermektedir.

Süleyman Demirel Üniversitesi akademik personel alımına başvurmayı düşünen adayların başvuracakları kadro için bölümlerin istedikleri şartları dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir. Süleyman Demirel Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.