20 Ekim 2019
  • Ankara18°C
  • İstanbul20°C
  • İzmir22°C
  • Adana23°C

SORU CEVAP :SAĞLIK MAZERETİ TAYİNİ İLE ANKARADAYIM?

Personel sağlık Tr Soru Cevap : “oğlumun sağlık mazereti nedeni ile 7 yıldır ankaradayım çocuğumun mazereti azda olsun iyileşti sayılır....

SORU CEVAP :Sağlık Mazereti Tayini İle Ankaradayım?

30 Nisan 2014 Çarşamba 18:40

Sevgili Personel Sağlık Tr Okurları ve atkipçileri bize yine bir soru ulaştı. Arkadaşlarımızdan Bir tanesi Çocuğunun sağlık durumu nedenile mazeret tayini yaptırmış. Aslında konu birçok memurun sorunlarından biri. Birçok kişi kendi sağlığı gerekçesi ile, eşinin sağlık durumu ile, çocuğu veya anne ve babası ile ilgili aldığı heyet raporu ile sağlık durumu tayini yaptırıyor. Tabiki bu durum sağlık durumu ile ilgili olarak alınan rapola direk olmuyor.

 Hastalığın çalıştığınız ilde veya çevresinde tedavi edilemeyecek olması, hastalığınızı bulunduğunuz ilin tetiklemesi, ailenizin başka bakanın olmaması gibi bir çok sebep dahilinde Kurum heyeti tarafından rapor değerlendiriliyor. Neyse Personel Sağlık Tr olarak çok yazdım. Fakat Cevabı Vermedim. Şimdi Cevabı siz değerli okuyucularımıza bırakıyoruz. Cevaplarınızı yorum kısmından verebilirsiniz. Facebook dada paylaşınki merak eden başka arkadaşlarda bilgi sahibi olsun.

Personel Sağlık Tr Okuyucu Sorusu

“oğlumun sağlık mazereti nedeni ile 7 yıldır ankaradayım çocuğumun mazereti azda olsun iyileşti sayılır aynı görev yaptığım ile dönebilirmiyim”

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.