15 Temmuz 2019
  • Ankara21°C
  • İstanbul23°C
  • İzmir27°C
  • Adana28°C

ŞOK AKTÜEL – 17 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA – İNDİRİMLİ ÜRÜN KATALOĞU/ŞOK MARKET KAMPANYASI

ŞOK aktüel Nisan ayının üçüncü kampanyası ile Çarşamba günü sizi karşılayacak. Yeni dönem ŞOK aktüel kampanyası 17 Nisan tarihinde başlayacak olup 23 Nisan 2019 tarihinde sona erecek. ŞOK aktüel kataloğu ve ayrıntıları haberimizde yer alıyor.

ŞOK Aktüel – 17 Nisan 2019 Çarşamba – İndirimli Ürün Kataloğu/ŞOK Market Kampanyası

15 Nisan 2019 Pazartesi 03:15

ŞOK aktüel 17 – 23 Nisan 2019 kampanya kataloğunu yayınladı. Hazırlıkları tamamlanan kampanyada ŞOK aktüel çok güzel ürünleri bir araya getirerek sizlerin beğenisine sunacak. Aktüel kampanyaların hızla devam ettiği perakendecilik sektöründe ŞOK aktüel, her geçen gün müşteri sayısını hızla artırıyor. Buna elbette ki ŞOK aktüelin kampanyalarında genellikle uygun fiyatlı ürünleri seçmesi yer alıyor.

ŞOK aktüel bu hafta Nisan ayının üçüncü haftasının ilk kampanyasını Çarşamba günü başlatacak. Hafta sonu kampanyasında muhteşem ürünleri indirime ekleyen ŞOK aktüel takipçilerinden yine tam not almayı yakaladı. Çarşamba kampanyasında da güzel satışlar elde edeceğini düşündüğümüz ŞOK aktüelin kampanya katoloğunu her hafta olduğu gibi sizler için inceledik.

ŞOK market Çarşamba günü Nisan ayının üçüncü kampanyası ile sizi karşılayacak. Yeni dönem ŞOK aktüel kampanyası 17 Nisan tarihinde başlayacak olup 23 Nisan 2019 tarihinde sona erecek. ŞOK aktüel kataloğu ve ayrıntıları haberimizde yer alıyor. Ayrıca bildiğiniz gibi diğer marketlerin aktüel haberlerine foto galerimizde ulaşabilirsiniz.

sok-katalog-foto.jpg

ŞOK Aktüel 17 Nisan-23 Nisan kampanya günlerinde acaba indirimde hangi ürünleri satışa çıkaracak. ŞOK’un aktüel kampanyalarını çok merak ettiğinizi biliyoruz. Evinizin ihtiyaçları Şok ucuz diyen marketin indirim reyonları bu hafta yine dopdolu olacak. Ayrıca ŞOK aktüel Çarşamba kampanyası, Cumartesi günü ikinci etap indirimli ürün fırsatları ile daha da kalabalıklaşacak.

ŞOK AKTÜEL ÇARŞAMBA GÜNÜ EVİNİZİN İHTİYAÇLARI ŞOK UCUZ

ŞOK aktüel bu hafta indirim günlerinde tek sayfalık bir katalog ile seçili ürünlerini tanıtıyor. Sosyal medyada sıkça sorgulanan market katalogları arasında bulunan ŞOK kataloğu, her hafta özenle hazırlanıyor. Kampanya ürünlerini de özellikle dar gelirli vatandaşın bütçesine uygun olarak seçen ŞOK market, indirim günlerinde size ekstra fırsatlar sunmaktan da geri kalmıyor.

17 – 23 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanyasında ŞOK aktüel, çocukları çok sevindirecek. Havalar ısınınca bisiklet isteyen çocuklar için 279 TL uygun fiyatla 20 jant pembe veya mavi renk bisikleti satışa çıkaran BİM aktüel isteyen müşterisine fiyatta taksit yapma kolaylığı da sağlayacak.

ŞOK aktüel indirim haftası bahar havasında geçecek. Çünkü ŞOK aktüel bu hafta kampanyasında genellikle piknik ve seyahat ürünlerini Çarşamba kampanyasına ekliyor. Şimdiden tatile çıkmayı veya bahçesinde kullanmayı düşünenler için 49,90 TL’ye ahşap kollu katlanır sandalyeyi indirime ekleyen ŞOK aktüel, ikinci seçenek olarak 44,90 TL’ye katlanır kamp sandalyesini sunacak.

Bu hafta indirim günlerinde 34,90 TL’ye katlanır pratik mangal alabileceğiniz ŞOK aktüel’de 11,85 TL’ye büyük ızgara teli alabileceksiniz. Sizin dönemsel ihtiyaçlarınızı çok güzel tespit eden ŞOK aktüel, piknik sepeti ve 22 parça piknik setini indirim reyonlarına ekleyecek.

Bu hafta unutmayın ŞOK aktüel’de bahçe malzemeleri çok uygun fiyatlarla satışa çıkacak. Balkonlarını süslemek isteyen vatandaşlar için ŞOK aktüel, sümbül saksı çeşitlerini satışa koyacak. Ayrıca nergis balkon saksısı çok uygun fiyatla ŞOK’ta alıcı bulacak. Piknik örtüsünü unutmayan ŞOK aktüel, 9,99 TL’ye ise mikser sürahi satışa çıkaracak. 26,90 TL’ye oyuncak şef mangal seti ve 29,90 TL’ye ise çöp kamyonu satacak olan ŞOK aktüel sizleri en yakın şubelerine bekliyor olacak. Sadece kampanyalarda yer alan aktüel ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu sakın unutmayınız. Diğer market haberleri için aktüel foto galerimizi gezebilirsiniz.

ŞOK AKTÜEL 17 NİSAN – 23 NİSAN İNDİRİMLİ ÜRÜN KATALOĞU:

sok-17-11-004.jpg

a101-18-nsn-veb.jpg

bim-16-nsn-sl.jpg

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.