13 Kasım 2019
  • Ankara6°C
  • İstanbul12°C
  • İzmir20°C
  • Adana13°C

SINAV İÇİN BİLGİLER ÖSYM TARAFINDAN YAYINLANDI

2014 bahar Dönemi Sınavına girecek olan adaylara yönelik sınava giriş bilgileri ÖSYM tarafından yayınlandı.

Sınav için Bilgiler Ösym Tarafından Yayınlandı

04 Nisan 2014 Cuma 15:19

Nisan Ayında gerçekleştirilecek olan 2014-TUS İlkbahar Dönemi Sınavına başvuran adayların sınava girecekleri bina sınava girecekleri solon gibi bilgiler belli oldu. 2014 TUS İlkbahar Dönemi Sınavına girecek olan adaylara yönelik sınava giriş bilgileri ÖSYM tarafından yayınlandı. 2014 Nisan Ayı TUS sınavına girecek olan adaylara, giriş belgesi gibi herhangi bir belge gönderilmeyecektir. 

 

2014-TUS İlkbahar Dönemi Sınavına başvuran adaylar Sınava giriş belgelerini ÖSYM nin web sitesinden 4 Nisan 2014 Cuma günü ( yani bugün) saat 14.00 itibariyle (yani Şuan girebilirsiniz) alabilirler. Adaylar siteye girdikten sonra T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile sisteme girerek sınav giriş belgelerini çıkarabilecekler. 

 

Sınava giriş belgesinin üzerinde sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayın fotoğrafı bulunmaktadır. Çıkarılan belgede resmin net ve belirgin olarak gözükmesi gerekmektedir.

 

ÖSYM ADAY İŞLEMLERİ SİSTEMİ GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.