19 Ocak 2019
  • Ankara4°C
  • İstanbul12°C
  • İzmir13°C
  • Adana12°C

SGK’YE 3713 SAYILI KANUNLA YERLEŞENLER İÇİN MEMUR ATAMA DUYURUSU! 2018 MAYIS

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yapılan açıklamada 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamında kuruma yerleştirilen adayların atamalarına İlişkin tarihler ve gerekli belgeler yayımlandı.

SGK’ye 3713 Sayılı Kanunla Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu! 2018 Mayıs

05 Mayıs 2018 Cumartesi 09:20

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından 3713 sayılı terörle mücadele kanunu kapsamında yerleşen adayların atamalarına ilişkin duyuru kapsamında atama belgelerinin Sosyal Güvenlik Kurumuna teslim tarihleri ve gerekli belgeler yayımlandı.

Memur ataması için gerekli belgeler; Atama Başvuru Formu, Mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli örneği, 2 adet vesikalık fotoğraf gerekmektedir.

Askerlik durumu; Tecilli olanlar: Tecilli olduklarını gösterir belge, Terhis olanlar: Sevk ve Terhis tarihlerini belirten detaylı askerlik terhis belgesi (E-devlet sistemi üzerinden alınan belge yeterli değildir.) Askerlik Şubesinden alınması gerekmektedir. Muaf olanlar Muaf olduklarını gösterir belge gerekmektedir.

Müracaat tarihi itibarıyla halen askerlik görevini yapanların asker dönüşü atamaları yapılacaktır. Ancak bu durumda olanların askerde olduklarını beyan etmeleri ve asker dönüşü terhis belgesi ile Kuruma başvurmaları gerekmektedir.

Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi, Mal Bildirim Formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu Bilgisayarda doldurularak resim yapıştırılacak ve tel zımba kullanılmayacaktır.

Belgelerin teslim yeri ve tarihleri; Adayların atamaya esas belgeleri 17 Mayıs 2018 Perşembe saat 17.00'a kadar aşağıdaki bağlantıda yer alan duyurudaki adrese teslim etmeleri gerekiyor. SGK memur atama belge detayları ve duyuru tam metni için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.