19 Ağustos 2019
  • Ankara22°C
  • İstanbul26°C
  • İzmir33°C
  • Adana32°C

ŞEMDİNLİ ÖĞRETMENEVİ KAMU PERSONELİ ALIYOR ŞUBAT 2018

Türkiye İş Kurumu tarafından bugün yayımlanan ilana göre Şemdinli Öğretmenevi kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Kamu personel alımının detayları ise haberimizde yer alıyor.

Şemdinli Öğretmenevi Kamu Personeli Alıyor Şubat 2018

11 Şubat 2019 Pazartesi 14:22

11 Şubat 2018 tarihinde İŞKUR tarafından yayımlana ilana göre Hakkâri Şemdinli Öğretmenevi 1 daimi kamu personeli alımı yapıyor. Yapılacak olan alımın kadrosu ise Temizlik Görevlisi olarak nitelendiriliyor.

Kamu personel alımına başvuracak adaylarda; Bayan Olmak, Şemdinli İlçe Sınırları İçinde İkamet Ediyor Olmak,41 Yaşından Gün Almamış Olmak, Çalışmaya Mani Olacak Bir Hastalığı veya Engeli Bulunmamak, Eski Hükümlü Olmamak, Kamu Kurum ve Kuruluşlardan İlgili Disiplin Mevzuatı Uyarınca Görevinden veya Meslekten İhraç Edilmemiş Olmak şartları aranıyor.

Şemdinli öğretmenevi kamu personel alımında adaylar 15 Şubat 2018 tarihine kadar istenilen evraklarla beraber Şemdinli Öğretmenevine başvuru yapacaklar İŞKUR iş ilanına göre 15 Şubat 2018 tarihinden itibaren başvuru yapan adayların başvuruları dikkate alınmayacağı belirtiliyor.

Kamu personeli alımına adayların başvuru sonrası işe alımı kura ile belirlenecek. Kura 20 Şubat 2018 tarihinde Şemdinli Öğretmenevi Hizmet binasında yapılacak. Sözlü sınavın yeri ve zamanı Şemdinli öğretmenevi tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecek. İŞKUR Şemdinli Öğretmenevi Kamu Personeli alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.