19 Ocak 2019
  • Ankara3°C
  • İstanbul13°C
  • İzmir13°C
  • Adana13°C

SARIGÖL MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Sarıgöl Şehit Ali Suyabatmaz Mesleki Eğitim Merkezi öğretmen ve öğrencileri, ilçeye bağlı Güneydamları Depremevleri İlkokulu ve Bahadırlar Mahallesi...

Sarıgöl Mesleki Eğitim Merkezi Öğrencilerinden Örnek Davranış

11 Mayıs 2018 Cuma 15:43

Sarıgöl Şehit Ali Suyabatmaz Mesleki Eğitim Merkezi öğretmen ve öğrencileri, ilçeye bağlı Güneydamları Depremevleri İlkokulu ve Bahadırlar Mahallesi Hüseyin Keşkekoğlu İlkokulunda eskiyen araç ve gereçlere tadilat ve bakım çalışması yaptı.

Sarıgöl Şehit Ali Suyabatmaz Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Ergin Çapat ile merkezin öğretmen ve öğrencileri, Güneydamları Depremevleri İlkokulu ve Bahadırlar Mahallesi Hüseyin Keşkekoğlu İlkokuluna giderek, okulların eskiyen elektrik tesisatı, boya, masa, kapı, yazı tahtası gibi eksiklerini giderdi. Yıpranan araç ve gereçlerin bakım çalışmasını yapan öğretmen ve öğrenciler, küçük kardeşlerine destek olmanın mutluluğunu yaşadı. Çalışmalarla ilgili bilgi veren Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Ergin Çapat, "Şehit Ali Suyabatmaz Mesleki Eğitim Merkezi personeli ve öğrencilerinin yardımıyla Güneydamlar Depremevleri İlkokulunun elektrik tesisatı, masa, sınıf tahtası, kapıları, idare odası gibi eksikliklerini giderdik. Öğrencilerimizin mesleklerini para dışında manevi doyum için de kullanmalarını sağladık. Her şeyin maddiyat olmadığını başka insanlara yardım etmenin de ne kadar değerli olduğunu öğretmeye çalıştık.Minik öğrencilerin mutluluklarına şahit olduk. Duygusal anlar yaşadık. Okulumuz Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Öğretmeni Çetin Ertuğrul ve mobilya öğrencilerinin de desteğiyle Bahadırlar İlkokulunun da eksiğinin giderilmesi ve mobilya alanında tadilat işleri yapılmıştır" dedi.

Sarıgöl Mesleki Eğitim Merkezi Öğrencilerinden Örnek Davranış

İhlas Haber Ajansı İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.