21 Mayıs 2019
  • Ankara15°C
  • İstanbul19°C
  • İzmir22°C
  • Adana17°C

SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI UZMAN ERBAŞ VE MEMUR ALIMI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı sonuçları açıklandı. Sahil Güvenlik Komutanlığı 2018 yılı devlet memuru alımı başvuru sonuçları açıklandı.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş ve Memur Alımı Sonuçları Açıklandı

04 Aralık 2018 Salı 09:21

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı sonuçları açıklandı. İçişleri Bakanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından 2018 yılı üçüncü dönem uzman erbaş alımı sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. Sahil Güvenlik Komutanlığı 2018 yılı devlet memuru alımı başvuru sonuçları da açıklandı.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı başvuruları 17 Eylül ile 27 Eylül 2018 tarihleri arasında alınmıştı. Başvuru kılavuzunda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve erkek olmak, en az lise mezunu olmak, yaptırılacak güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmak, askeri öğrencilik ile ilişiği kesilmemiş olmak gibi şartlara yer verildi.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 2018 yılı devlet memuru alımları bilgilendirme kılavuzu kapsamında 10 memur alımı için başvuru sonuçlarının açıklandığı belirtildi. Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı sonuçları için TIKLAYINIZ. Sahil Güvenlik Komutanlığı 2018 yılı devlet memuru alımı başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.