20 Ekim 2019
  • Ankara19°C
  • İstanbul21°C
  • İzmir24°C
  • Adana27°C

SAĞLIKLI YAŞAM VE HAREKET YILI 4.YÜRÜYÜŞÜ ÇAMLIK'TA

Halk Sağlığı Kurumu Başkanı Prof. Dr. Seçil ÖZKAN, Ankara Halk Sağlığı Müdürü Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK

Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı 4.Yürüyüşü Çamlık'ta

16 Nisan 2014 Çarşamba 14:16

2014 Yılının “Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı” ilan edilmesiyle her ayın sor Pazar günü Yapılan yürüyüş kapsamında Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü Nisan Yürüyüşü Elmadağ Çamlık mesire yeri piknik alanında yapılacak.

2014 yılı boyunca her ayın son Pazar günü yapılan Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı kapsamında Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü dördüncü yürüyüşünü Elmadağ Çamlık mesire yeri piknik alanında yapılacak. Geçtiğimiz Mart Ayında Etimesgut Toplum Sağlığı Merkezi (Etimesgut TSM ) ev sahipliği ile yapılan yürüyüşe Halk Sağlığı Kurumu Başkanı Prof. Dr. Seçil ÖZKAN, Ankara Halk Sağlığı Müdürü Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK katılmıştı.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.