09 Aralık 2019
  • Ankara1°C
  • İstanbul7°C
  • İzmir7°C
  • Adana11°C

SAĞLIK PERSONELİNE UZAKTAN EĞİTİM TEZSİZ YÜKSEK LİSANS İMKANI

Sağlık Bakanlığı personeli için tezsiz yüksek lisans imkanı doğdu. Sağlık-Sen, sağlık personeli için uzaktan eğitim tezsiz yüksek lisans programları hakkında duyuru yayınladı.

Sağlık Personeline Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans İmkanı

03 Ekim 2017 Salı 00:17

Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Sağlık-Sen tarafından tezsiz yüksek lisans duyurusu yayınlandı. Sağlık-Sen’in internet adresinden yayınlanan açıklamada, imzalanan protokol uyarınca sağlık personeline uzaktan eğitim tezsiz yüksek lisans programlarına giriş imkanı sağlandığı belirtildi. Protokol Karabük Üniversitesi ile yapıldı.

Karabük Üniversitesi ile Sağlık-Sen arasında yapılan protokol, Sağlık-Sen’e üye sağlık personelini kapsayacak. Karabük Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde açılan uzaktan eğitim tezsiz yüksek lisans programlarına Sağlık-Sen üyeleri başvuru yapabilecek. Tezsiz yüksek lisans programları işletme, girişimcilik, sağlık kuruluşları yöneticiliği ve kamu yönetimi olarak belirtildi.

Karabük Üniversitesi uzaktan eğitim tezsiz yüksek lisans programlarına başvuru yapacak Sağlık-Sen üyesi sağlık personelleri, görev yeri belgesi ve sendika üyelik belgesi ile birlikte başvuru yapabilecek. 3 yıl boyunca geçerli olacak protokol uyarınca, üyelere yüzde 50 indirim yapılarak öğrenim ücreti 2 bin 200 TL olarak geçerlilik kazanacak.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.