19 Ekim 2019
  • Ankara12°C
  • İstanbul16°C
  • İzmir18°C
  • Adana18°C

SAĞLIK BAKANLIĞI STANDART KADRO CETVELİ DEĞİŞİKLİĞİ

Sağlık Bakanı oluru ile yürürlüğe giren Taşra Teşkilatı Kadro Standartları Yönergesinin uygulaması

Sağlık Bakanlığı Standart Kadro Cetveli Değişikliği

17 Mayıs 2014 Cumartesi 11:27

4 Temmuz 2013 tarihinde Sağlık Bakanı oluru ile yürürlüğe giren Sağlık Bakanlığına Bağlı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Taşra Teşkilatı Kadro Standartları Yönergesinin uygulamasında tespit edilen aksaklıklar nedeniyle cetvellerde değişiklikler yapıldı.

Sağlık Bakanı oluru ile 04.07.2013 tarihinde yürürlüğe giren Sağlık Bakanlığına Bağlı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Taşra Teşkilatı Kadro Standartları Yönergesinin 4. ve 6. maddesi hükümleri doğrultusunda ihtiyaçlar çerçevesinde değişiklik yapılması için Başkanlık Makamına resmi yazı gönderildi.

Standart Kadro Cetveli Değişikliği için TIKLAYINIZ

Personel Sağlık Tr Haberleri

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.