19 Ekim 2019
  • Ankara12°C
  • İstanbul16°C
  • İzmir18°C
  • Adana18°C

SAĞLIK BAKANLIĞI DİYALİZ RESERTİFİKASYON SINAVI

Sağlık Bakanlığı Diyaliz Resertifikasyon Sınavına Katılacak olan Sağlık Personelleri

Sağlık Bakanlığı Diyaliz Resertifikasyon Sınavı

15 Mayıs 2014 Perşembe 11:45

Sağlık Bakanlığı Diyaliz Resertifikasyon Sınavı 25.05.2014 tarihinde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Kampüsünde yapılacak.

Yönetmelikte diyaliz sertifikalarının geçerlilik süresi uzman tabipler için 3 ( üç ) yıl, pratisyen tabip ve tabip dışı personel için 5 ( beş) yıl olduğu için sertifika sahibi sağlık personellerinin bu sürenin sonunda resertifikasyon değerlendirmesine tutulacağı belirtilmekte. 25.05.2014 tarihinde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Kampüsünde yapılacak olan Sağlık Bakanlığı Diyaliz Resertifikasyon Sınavına katılacak olan personel listeleri İl Sağlık Müdürlüklerine gönderildi.

SAĞLIK PERSONELİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.