21 Ocak 2019
  • Ankara1°C
  • İstanbul9°C
  • İzmir11°C
  • Adana7°C

SAĞLIK BAKANLIĞI DANIŞMAN PERSONEL ALIMI YAPACAK

Sağlık Bakanlığı personel alımı yapacak. Sağlık Bakanlığı tarafından danışman personel alımı için iki farklı ilan yayınlandı. Başvuru şartları ve detaylı bilgi haberimizde yer alıyor.

Sağlık Bakanlığı Danışman Personel Alımı Yapacak

11 Mayıs 2018 Cuma 10:52

Sağlık Bakanlığı personel alımı yapacak. Sağlık Bakanlığı tarafından danışman personel alımı için iki farklı ilan yayınlandı. Sağlık Bakanlığı Strateji Geliştirme Bakanlığında istihdam edilmek üzere Sistem Değerlendirme Raporlama Danışmanı ile İletişim ve Raporlama Danışmanı alımı yapılacağı ilan edildi.

Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında görevlendirilmek üzere yapılacak personel alımına başvurular 24 Mayıs 2018 tarihi saat 18:00’de sona erecek. Adaylar başvurularını Türkçe hazırlayacakları öz geçmişlerini, telefon numarası, adres ve başvurdukları pozisyonun Başvuru Numarasını ve işin adını içeren bir başvuru mektubuyla birlikte e-mail yoluyla veya elden yapabilecekler.

Sağlık Bakanlığı danışman personel alımlarına başvuru yapabilmek için Üniversitelerin örgün eğitim veren bölümlerinin birinden Lisans düzeyinde mezunu olmak, Tercihen yüksek lisans mezunu olmak, İyi derece MS Office uygulamalarına hakim olmak gerekiyor.

Sağlık Bakanlığı Sistem Değerlendirme Raporlama danışman personel alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Sağlık Bakanlığı İletişim ve Raporlama danışman personel alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.