05 Aralık 2019
  • Ankara3°C
  • İstanbul9°C
  • İzmir12°C
  • Adana15°C

SAĞLIK BAKANLIĞI 2019 YILI 297 PERSONEL İÇİN UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ BAŞVURULARI BAŞLADI

Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan duyuru ile Bakanlıkta görev yapmakta olan bazı personel unvan değişikliğinde bulanabilecek.

Sağlık Bakanlığı 2019 Yılı 297 Personel İçin Unvan Değişikliği Başvuruları Başladı

20 Mart 2019 Çarşamba 13:24

Sağlık Bakanlığı 2019 Yılı Ataması Kurayla Yapılanlara İlişkin Unvan Değişikliği Kurası (Uzman Tabip, Uzman (TUTG), Uzman Diş Tabibi, Tabip, Diş Tabibi ve Eczacı Olarak Atanacaklar İçin) toplamda 297 münhal kadro için unvan değişikliği kurası başlattı.

Sağlık Bakanlığı ile diğer kamu kurum ve kuruluş kadrolarında 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (A) bendine göre görev yapan personelden uzman tabip, uzman (TUTG), uzman diş tabibi, tabip, diş tabibi ve eczacı olarak atanmak isteyenler için ekte ilan edilen münhal kadrolara yerleştirmek üzere 10 Nisan 2019 tarihinde Unvan Değişikliği Kurası yapılacaktır.

Başvurular 19 Mart 2019 Salı - 26 Mart 2019 Salı (saat 18:00'e kadar) tarihleri arasında Bakanlığın Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden alınacaktır. Başvuru yapacak olan adaylar PBS üzerinden başvurusunu kesinleştirdikten sonra başvuru formunu imzalayıp disiplin amirine onaylatarak ilan edilen takvim çerçevesinde Sağlık Bakanlığında olacak şekilde kargo ile gönderecekler ya da elden teslim edeceklerdir. Duyuru ilan metni, münhal kadrolar ve başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.