17 Haziran 2019
  • Ankara23°C
  • İstanbul29°C
  • İzmir29°C
  • Adana30°C

SAĞLIK BAKANLIĞI 2018 YILI 2. DÖNEM TABİP, DİŞ HEKİMİ VE ECZACI ALIMI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 2018 yılı 2. Dönem ilk defa ve yeniden atama kurası sonuçları açıklandı. Atamaya esas belgeler ve detaylar için tıklayınız.

Sağlık Bakanlığı 2018 Yılı 2. Dönem Tabip, Diş Hekimi ve Eczacı Alımı Sonuçları Açıklandı

04 Ekim 2018 Perşembe 18:47

Sağlık Bakanlığı ile diğer kamu kurum ve kuruluşları için eczacı, uzman diş tabibi, diş tabibi, tabip ve uzman tabip unvanında personel alımı ile Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu için yabancı dil yeterliliğine sahip eczacı unvanlı personel alımı kura sonuçları açıklandı.

Adalet Bakanlığı, Adli Tıp Kurumu Başkanlığı tarafından 2018 yılı 2.dönem ilk defa ve yeniden atama kurası yerleştirme sonucu ile ilgili duyuru yapıldı. Adli Tıp Kurumu için belgeler yayımlandı. Belgeler 18 Ekim 2018 tarihine kadar kargo veya elden teslim edilmesi gerekiyor.

Atamaya Esas Belgeler:  Dilekçe, Askerlik durum belgesi, 6 (altı) adet vesikalık fotoğraf, Sağlık Kurulu Raporu, Diploma-Öğrenim Belgesi,  Nüfus cüzdanı / T.C. Kimlik kartı fotokopisi, Mal Bildirim Beyannamesi, Personel Bilgi Formu, Uzmanlık Sınavı Tutanağı, Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi, Personel Hizmet Dökümü, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu istenmektedir.

Ekler: Dilekçe örneği, Mal Bildirim Beyannamesi, Personel Bilgi Form, Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formuna aşağıdaki pdf dosyasından ulaşabilirsiniz.

Ekler ve duyuru için TIKLAYINIZ.

Yerleştirme Sonucunda Yerleşenler Listesi (Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu için yabancı dil yeterliliğine sahip eczacı unvanlı personel alımı) için TIKLAYINIZ.

Yerleştirme Sonucunda Yerleşenler Listesi (Sağlık Bakanlığı ile diğer kamu kurum ve kuruluşları için eczacı, uzman diş tabibi, diş tabibi, tabip ve uzman tabip unvanında personel alımı) için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.