19 Ocak 2019
  • Ankara3°C
  • İstanbul13°C
  • İzmir13°C
  • Adana13°C

SAĞLIK BAKANLIĞI 18 BİN PERSONEL ALIMI KADRO DAĞILIMI

Sağlık Bakanlığı tarafından Haziran ayında 18 bin personel alımı yapılacak. 18000 sağlık personeli alımı kadro dağılımı nasıl olacak. Ne kadar hemşire, teknisyen ve tekniker alınacak? Gazeteci Murat Polat, 18 bin personel alımı kadro dağılımı hakkında pay

Sağlık Bakanlığı 18 Bin Personel Alımı Kadro Dağılımı

08 Mayıs 2018 Salı 13:03

Sağlık Bakanlığı tarafından Haziran ayında 18 bin personel alımı yapılacağı açıklanmıştı. Sağlık personeli adayları kadroların açıklanmasını ve ilanın yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyorlar. 18000 sağlık personeli alımı ile ilgili bir açıklama da gazeteci Murat Polat’tan geldi.

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile 18 bin personel alımı hakkında görüştüğünü açıklayan Murat Polat, kadro dağılımı konusunda paylaşımda bulundu. Murat Polat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Haziran ayında 18 hemşire ve tekniker alımı yapılacağını açıkladı.

Gazeteci Murat Polat, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile grup toplantısında konuştuğunu, Haziran ayında 18 hemşire ve tekniker alımı yapılacağını, çoğunlukla teknisyen ve tekniker alımı yapılacağını ifade etti.

Mymemur olarak Sağlık Bakanlığı 18 bin personel alımı konusunu yakından takip ediyoruz. Resmi bir açıklama yapıldığında ve 18 bin sağlık personeli alımı ilanı yayınlandığı an sizleri haberdar edeceğiz. İşte gazeteci Murat Polat’ın paylaşımı;   

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Dağılımı

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.