20 Ekim 2019
  • Ankara18°C
  • İstanbul20°C
  • İzmir22°C
  • Adana23°C

SAĞLIK BAKANI MEHMET MÜEZZİNOĞLU "SEÇİM BİTER HİZMET BAŞLAR"

Müezzinoğlu "Seçim gününe kadar siyaset konuşulur. Seçimin ertesi günü ise Halk gerekli yetkiyi vermiştir Hizmet Başlar" dedi.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu "Seçim Biter Hizmet Başlar"

26 Nisan 2014 Cumartesi 15:05

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Edirne Belediye Başkanını ziyaret ederek tebrik etti. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Dün Edirne'de Belediye Başkanı seçilen Recep Gürkan'ı ziyaret etti. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Recep Gürkan ile beraber 3 yıl gibi bir süre görev yaptıklarını söylerken devamındada Siyasi Partilerin bir Hizmet aracı olduğunu Asıl olanın ise Millete hizmet olduğunu dile getirdi. Müezzinoğlu "Seçim gününe kadar siyaset konuşulur. Seçimin ertesi günü ise Halk gerekli yetkiyi vermiştir Hizmet Başlar" dedi.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun bu konuşmasının  ardından Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ise öncelikle Bakanın ziyaretini memnuniyetle karşıladığını ve Tek siyesetinin Edirne olduğunu söyledi.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.