20 Ekim 2019
  • Ankara18°C
  • İstanbul20°C
  • İzmir22°C
  • Adana23°C

SAĞLIK BAKANI "BEN BU MİLLETE BORÇLUYUM VE SORUMLUYUM"

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Konuşmasında bu ülkenin kendisine getirdiği güzelliklerden bahsetti.

Sağlık Bakanı "Ben bu millete borçluyum ve sorumluyum"

11 Nisan 2014 Cuma 16:07

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu eşi ile birlikte V. Ulusal Haseki Tıp Kongresi’ne katıldılar. Kongrenin açılış konuşmasını yapan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Konuşmasında bu ülkenin kendisine getirdiği güzelliklerden bahsetti.

Eşi ile bereber V. Ulusal Haseki Tıp Kongresi’ne katılan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu kongrede açılış konuşmasını yaptı. Müezzinoğlu konuşmasında “ Bu ülke bizlere gerçekten büyük güzellikler verdi. Yabancı uyruklu birini önce doktor, sonra uzman, sonra Milletvekili şimdide Sağlık Bakanı yaptı. Ben bu millete borçluyum ve sorumluyum. İkinci olarak söylemem gereken ise Allah bana İnşallah Cerrahpaşa’ya, Haseki’ye borcumu ödeyerek gözlerimi kapatmayı nasip eder. Vatandaşlık almak için 40 defa kapısına gittiğim Sağlık Bakanlığının başındaki Bakan olarak, bir hasekili olarak gurur duyuyorum” Dedi.

Personel Sağlık Tr

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.