19 Ocak 2019
  • Ankara4°C
  • İstanbul12°C
  • İzmir13°C
  • Adana12°C

RAMAZAN AYI KUTLAMA MESAJLARI - RESİMLİ RAMAZAN AYI KUTLAMA MESAJLARI

Mübarek Ramazan Ayı yarın başlıyor. Siz de sevdiklerinize Ramazan Ayı kutlama mesajları göndererek onları sevindirebilirsiniz. En güzel Ramazan Ayı mesajlarını sizler için derledik. İşte en güzel ve en anlamlı Ramazan Ayı kutlama mesajları...

Ramazan Ayı Kutlama Mesajları - Resimli Ramazan Ayı Kutlama Mesajları

15 Mayıs 2018 Salı 20:18

Mübarek Ramazan Ayı yarın başlıyor. Tüm İslam aleminde Ramazan Ayına kavuşmanın heyecanı yaşanıyor. Müslümanlar tarafından kutsal kabul edilen mübarek Ramazan Ayının başlama sevincini sevdiklerinize Ramazan Ayı kutlama mesajları göndererek beraber yaşayabilirsiniz. Mymemur olarak en güzel ve en anlamlı Ramazan Ayı kutlama mesajlarını bir araya getirdik.

Müslümanların dört gözle beklediği Ramazan Ayı yarın itibariyle başlıyor. Ramazan Ayı, Kadir Gecisini de içinde barındıran duaların makbul olduğu, tövbe kapılarının sonuna kadar açıldığı bir zaman dilimidir. Bu ayda yapılacak ibadetlerin de Allah katında feyzi daha fazladır. 

Yarın müslümanlar ilk sahur, ilk oruç ve ilk iftarın sevinci yaşanacak. Ramazan Ayı sevdiklerinizi mutlu etmek de çok güzeldir. Ramazan Ayının başlangıcında sevdiklerinize göndereceğiniz bir mesaj onları çok mutlu edebilir. Siz de anne babanızı, akrabalarınızı ve arkadaşlarınızı Ramazan Ayı kutlama mesajı göndererek sevindirebilirsiniz. Aynı zamanda onların da dualarını alabilirsiniz. İşte en güzel Ramazan Ayı kutlama mesajları:

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur'a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Ramazanın Mübarek Olsun.

Rahmet, Mağfiret ve bereket ayı hayırlı olsun. Allah nefsimizi terbiye ettiğimiz feyz dolu oruçlar tutmayı nasip etsin. Hayırlı Ramazanlar.

Mübarek Ramazan ayı; sana vücudunun sıhhat ve selameti olan az yemeğe. Ruhunun sıhhat ve selameti olan günahsız olmaya. Dininin sıhhat ve selameti olan Peygamber Efendimizin güzel ahlakına sahip olmaya vesile olsun.

Binlerce çiçek var, ama gül başka. Milyonlarca insan var, ama dost başka. Milyarlarca Ay var, ama bu ay başka, Ramazan ayının gelişi sizlere ve sevdiklerinize mutluluklar getirsin...Hayırlı Ramazanlar.

İslam'ın nurlu yüzü kalbine dolsun, makamınız cennet, Hz. Muhammed komşunuz olsun, günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun, Ramazan-ı Şerifleriniz mübarek olsun…

Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun…

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.