21 Ocak 2019
  • Ankara1°C
  • İstanbul9°C
  • İzmir11°C
  • Adana7°C

PTT 5000 PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI BUGÜN BAŞLIYOR

PTT A.Ş. 5 bin sözleşmeli önlisans ve lisans mezunu alımı başvuruları ve başvuru ücreti ödeme işlemleri 14 Mayıs 2018 Pazartesi günü, bugün itibarıyla başlıyor. PTT 5000 personel alımı başvuru şartları için tıklayınız.

PTT 5000 Personel Alımı Başvuruları Bugün Başlıyor

14 Mayıs 2018 Pazartesi 00:01

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi 2018/1 Personel Alım Kapsamında 5 bin sözleşmeli idari hizmet sözleşmeli personel alımı için başvurular PTT ve PTT insan kaynakları internet sitesinde başlıyor. PTT 5000 personel alımına başvurular şahsen veya posta yoluyla yapılmayacak.

Başvurular sadece PTT'nin online sistemi üzerinden başlayacak. My Memur olarak PTT 5 bin personel alımı başvuru sayfası açılır açılmaz siz değerli okurlarımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz. PTT Personel alımı başvuru şartları 10 Mayıs 2018 itibarıyal güncellenmişti.

PTT Güncellenen personel alımı ilanında özellikle İkametgah şartında değişiklik yapılmıştı. 1 yıl ikametgah şartında yer alan süre iptal olmuştu. Adaylar mernis kaydını değiştirerek başvuru süresi içerisinde sadece 1 ilana başvuru yapabilecekler. PTT güncellenen diğer hükümler ve şartlara dair haberimize aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

PTT 5 bin personel alımı sınav ücreti ödeme detayları! Adaylardan, sınav ücreti olarak 60 TL tahsil edilecektir. Sınav hizmetlerinin yerine getirilebilmesi amacıyla tahsil edilecek bedel, PTT'nin 1840 no'lu posta çeki hesabına sınav başvurusundan önce yatırılacaktır.

PTT 5000 personel alımı ücret ödeme tarihleri! Adaylar sınav ücretini, 14 Mayıs 2018 - 21 Mayıs 2018 tarihleri arasında yalnızca PTT işyerlerinden (Merkez veya Şube) ve PTTMatik'lerden T.C. Kimlik Numarası ile yatırabilecektir.

PTT personel alımı başvuru tarihleri ve başvuru yeri! Sınav başvuruları, 14/05/2018 - 21/05/2018 tarihleri arasında, PTT ve PTT İnsan Kaynakları internet adreslerinden yapılacaktır. Adaylar ilan edilen pozisyonlar için yapılacak olan yazılı sınavlardan yalnızca birine başvuracaktır.

PTT personel alımı için adaylar; Avukat, Mimar, Mühendis, Tekniker, Gişe ve Büro Görevlisi ile Postacı pozisyonlarına başvuru tarihi itibari ile MERNİS adresinin bulunduğu İl'e başvuru yapabileceklerdir. Birden fazla İl'e yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. PTT Uzman Yardımcısı pozisyonları için ikamet şartı aranmayacaktır. Şahsen veya posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. PTT 5 bin personel alım ilanı güncel şekli için TIKLAYINIZ. PTT personel alımında yapılan güncellemeler için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.