17 Haziran 2019
  • Ankara23°C
  • İstanbul29°C
  • İzmir29°C
  • Adana30°C

ÖSYM 2018 DUS VE STS DİŞ HEKİMLİĞİ ADAY CEVAP KAĞITLARI ERİŞİME AÇILDI

ÖSYM 2018 DUS ve STS Diş Hekimliğ sınav kitapçıklarını ve adayların cevap kağıtlarını erişime açtı. 2018 DUS ve STS Diş Hekimliğ aday cevap kağıtlarına haberimizden ulaşabilirsiniz...

ÖSYM 2018 DUS ve STS Diş Hekimliği Aday Cevap Kağıtları Erişime Açıldı

11 Ekim 2018 Perşembe 16:51

2018 DUS ve STS Diş Hekimliği sınavına giren adaylar sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından dört gözle cevap kağıtlarının yayımlanmasını bekliyordu. Heyecanlı bekleyiş az önce son buldu. ÖSYM 2018 DUS ve STS Diş Hekimliği sınav kitapçıklarını ve adayların cevap kağıtlarını erişime açtı. Peki adaylar 2018 DUS ve STS Diş Hekimliği cevap kağıtlarına nereden ve nasıl ulaşabilecek? 

2018 DUS ve STS Diş Hekimliği sınavına giren adayların heyecanla beklediği an geldi. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) resmi internet sitesi üzerinden az önce yaptığı açıklama ile 2018 DUS ve STS Diş Hekimliği sınavının soru ve cevapları ile aday cevap kağıtlarının adayların erişimine açıldığını duyurdu. ÖSYM tarafından yapılan açıklamaya göre 2018 DUS ve STS Diş Hekimliği sınavlarına giren adaylar soru ve cevaplar ile aday cevap kağıtlarına ÖSYM'nin aday işlemleri sistemi üzerinden ulaşabileceklerdir. 

2018 DUS ve STS Diş Hekimliği sınavına giren adaylar 10 gün süre ÖSYM'nin aday işlemleri sistemi üzerinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile giriş yaparak soru kitapçıklarına ve üzerine yaptıkları tüm işaretlemelere erişim sağlayabileceklerdir. 10 günlük sürenin sona ermesinin ardından 2018 DUS ve STS Diş Hekimliği soru ve cevapları aday işlemleri siteminden kaldırılacaktır. 2018 DUS ve STS Diş Hekimliği sınavlarının soru ve cevapları ile aday cevap kağıtlarına ulaşmak için TIKLAYIN.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.