19 Ocak 2019
  • Ankara4°C
  • İstanbul12°C
  • İzmir13°C
  • Adana12°C

ÖSYM 18 BİN SAĞLIK PERSONELİ ALIMI İLANINI ÇOK YAKINDA YAYINLAYACAK

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan personel alımına ilişkin açıklamalarda bulundu. 18 bin sağlık personeli alımının hemen sonrasında çok geciktirmeden 19 bin de sağlık işçisi alımı yapılacak.

ÖSYM 18 Bin Sağlık Personeli Alımı İlanını Çok Yakında Yayınlayacak

11 Mayıs 2018 Cuma 21:59

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan personel alımına ilişkin açıklamalarda bulundu. Sağlık Bakanı Demircan, 18 bin sağlık personeli alımı ilanının kısa süre içerisinde ÖSYM Başkanlığı tarafından yayınlanacağını açıkladı. Bakan Demircan’ın bu açıklaması ile Haziran ayında yapılacak sağlık personeli alımı sayısının 18 bin olacağı kesinleşti.

18 bin sağlık personeli alımı başvuru kılavuzunun önümüzdeki günlerde ÖSYM Başkanlığının internet sitesi üzerinden yayınlanacağını belirten Demircan, Haziran ayına varmadan ya da Haziran ayının başında 18 bin sağlık çalışanını bu sağlık ordusuna katmış olacağız dedi.

Sağlık Bakanı Demircan, 18 bin sağlık personeli alımının hemen sonrasında çok geciktirmeden 19 bin de sağlık işçisi alımı yapılacağını müjdeledi. 18 bin sağlık personeli alımında çoğunlukla hemşire, ebe, teknisyen ve tekniker kadrosu olacağı açıklanmıştı. Adaylar şimdi 19 bin sağlık işçisi alımında hangi kadrolara yer verileceğini merak ediyorlar.

Mymemur olarak Sağlık bakanlığı tarafından yapılacak 19 bin sağlık işçisi alımını da yakın takip edeceğiz. Konuyla ilgili yapılacak açıklamalardan sizleri haberdar edeceğiz. 18 bin sağlık personeli alımı ilanı yayınlandığı an haberdar olmak istiyorsanız bizi takip etmeye devam ediniz.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.