19 Ocak 2019
  • Ankara4°C
  • İstanbul12°C
  • İzmir13°C
  • Adana12°C

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 19 AKADEMİK PERSONEL ALIM İLANI

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki ilana başvuru şartları neler? İşte Orta Doğu Teknik Üniversitesine yapılacak personel alımına ilişkin merak edilen ayrıntılar..

Orta Doğu Teknik Üniversitesi 19 Akademik Personel Alım İlanı

11 Mayıs 2018 Cuma 09:25

Akademisyen olmayı düşünen adayların heyecanla beklediği haber geldi. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Orta Doğu Teknik Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? 

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi kadrolarında 19 personel alımı yapılacak. Orta Doğu Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Orta Doğu Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adaylarının; başvuru dilekçelerine özgeçmişlerini, lisans ve yüksek lisans diplomasını, Doktora başarı belgesi, bilimsel çalışmalarını, atıflarını ve yayınlarını kapsayan  6 takım dosyayı ekleyerek  başvuru yapmaları gerekmektedir.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; başvuru dilekçelerine özgeçmişlerini, , lisans ve yüksek lisans diplomasını, Doktora başarı belgesini, Doçentlik belgesini veya onaylı suretini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doktor öğretim üyesi adaylarının ise başvuranların başvurdukları anabilim dalı ve yabancı dillerini belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, lisans ve yüksek lisans diplomasını, onaylı dil belgesini, Doktora başarı belgesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dört takım dosya ile birlikte ilgili akademik birimlere başvurmaları gerekmektedir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.