15 Aralık 2019
  • Ankara8°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir15°C
  • Adana11°C

ON DOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ 42 AKADEMİK PERSONEL ALIYOR MAYIS 2019

On Dokuz Mayıs Üniversitesi Akademik Personel alımı gerçekleştirecek. Akademik alım Dr. Öğretim Görevlisi, Doçent ve Profesör kadrolarında olacak. İlanın tüm detayları haberimizde yer alıyor.

On Dokuz Mayıs Üniversitesi 42 Akademik Personel Alıyor Mayıs 2019

31 Mayıs 2019 Cuma 09:47

Akademik personel alımında; Cerrahpaşa Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Veterinerlik Meslek Yüksekokulu olmak üzere akademik alım gerçekleşecek.

Akademik personel alımında başvurular istenilen belgeler neler? Profesör adaylarının; nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler özgeçmiş, doçentlik belgesi, yayın listesi, bilimsel yayınlarını, doktora ve yüksek lisans çalışmalarını, Üniversite Yönetimine katkılarını kapsayan belge ve bilgileri içeren 6 adet dosya ile birlikte On Dokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlük Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor.

Doçent adaylarının; nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler, özgeçmiş, doçentlik belgesi, yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile birlikte başvurmaları gerekiyor. Doktor Öğretim Üyesi adaylarının; nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren bilimsel çalışmalarını ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosya ile birlikte ilan edilen birime başvurmaları gerekiyor.

Başvurular nereye yapılacak?

Profesör ve Doçent kadrosuna başvurular için Rektörlüğe, Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvurular için ise On Dokuz Mayıs Üniversitesi ilgili Müdürlük/Dekanlıklarına şahsen yapılması gerekiyor. Posta ile yapılan başvurular geçersiz sayılacak. Akademik personel alımına son başvuru tarihi ise 13 Haziran 2019 olduğu belirtiliyor.

Kadrolara müracaat edecek adayların, On Dokuz Mayıs Üniversitesi Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının internet sitesinde yer alan On Dokuz Mayıs Üniversitesi Yükseltilme ve Atama Kriterlerine göre Bilimsel Yayınlarının puanlandırılmış tablolarını eklemeleri gerekiyor.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.