12 Aralık 2019
  • Ankara5°C
  • İstanbul10°C
  • İzmir12°C
  • Adana13°C

ÖLDÜ AMA TEDAVİ GÖRDÜ

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Tıp merkezlerini mercek altına aldı.

Öldü Ama Tedavi Gördü

15 Nisan 2014 Salı 10:05

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK ) Şanlıurfa’da özel tıp merkezlerinin yüksek hasta bakma potansiyeli ile alakalı bir inceleme başlattı. SGK Yaptığı incelemede tıp merkezlerinin yaklaşık olarak 2 dakikada bir hastaya baktığını hatta ölen hastaların bile sisteme girildiğini tespit etti. Ankara gibi büyük bir şehirde bile aylık ortalama 5 bin acil hasta bakarken Şanlıurfa’da bir Tıp merkezinde bir ayda 20 binin üzerinde acil hasta girişi yapıldı.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK ) nın Şanlıurfa’da yaptığı incelemelerde Ankara’da bulunan yatan hastanın Tıp merkezinde ayakta tedavi gördüğü, Ölümü gerçekleşen bir hasta bile 3 gün sonra merkezde tedaviye geldiği belirlendi.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.