15 Aralık 2019
  • Ankara8°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir15°C
  • Adana11°C

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ ÜNİVERSİTESİ 38 AKADEMİK PERSONEL ALIYOR MAYIS 2019

Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi rektörlüğü bünyesine akademik personel alımı yapılacağına dair ilan yayımlandı. Akademik personel alımının detayları ise haberimizde yer alıyor.

Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi 38 Akademik Personel Alıyor Mayıs 2019

28 Mayıs 2019 Salı 12:03

Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi rektörlüğü bünyesine personel alımı yapılacağına dair ilan yayımlandı. Peki, Yayımlanan akademik personel alımına kimler başvurabilecek? Akademik personel alımında istenilen belgeler neler? Hepsinin cevabı haberimizde yer alıyor..İşte o detaylar..

Akademik personelleri sevindirecek haber Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesinden geldi. Toplamda 38 akademik personel alınacağı ilanda farklı fakültelere alım yapılacak. Başvuru yapacak adayların 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinin tüm şartlarını taşıması gerekiyor. Profesör kadroları için adayların başvuracakları anabilim dalını belirtir dilekçelerine; özgeçmiş, doçentlik belgesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarının birer suretini ekleyerek 6 (Altı) adet CD veya USB ortamında Rektörlüğe başvuru yapacaklar.

Doçent kadroları için adayların başvuracakları anabilim dalını belirtir dilekçelerine; özgeçmiş, doçentlik belgesi, başlıca araştırma eserlerini ve bilimsel çalışma ile yayınlarını kapsayan 4 (Dört) adet CD veya USB ekleyerek Rektörlüğe başvuru yapacaklar.

Doktor Öğretim Üyesi ve araştırma görevlisi kadrolarına başvuracak adayların anabilim dalı ve yabancı dillerini belirtir dilekçelerine; özgeçmiş, doktora belgesi ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (Dört) adet CD veya USB şeklinde ilgili birimlere başvurmaları gerekiyor.

Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi Akademik personel alımı için adaylar 28 Mayıs -18 Haziran 2019 tarihleri arasında başvuru yapabilecekler.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.