21 Ocak 2019
  • Ankara1°C
  • İstanbul9°C
  • İzmir11°C
  • Adana7°C

MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ 3 AKADEMİK PERSONEL ALIM İLANI

Muş Alparslan Üniversitesi tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki İlana başvuru şartları neler? İşte Muş Alparslan Üniversitesi personel alımına ilişkin merak edilen detaylar.

Muş Alparslan Üniversitesi 3 Akademik Personel Alım İlanı

12 Mayıs 2018 Cumartesi 14:19

Akademisyen adaylarını sevindiren haber geldi. Muş Alparslan Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Muş Alparslan Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Muş Alparslan Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere doktor öğretim üyesi kadrolarında 3 akademik personel alımı yapılacaktır. Muş Alparslan Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Muş Alparslan Üniversitesi akademik personel alımı farklı fakülte ve bölümlere yapılacaktır. Muş Alparslan Üniversitesi akademik personel alımına başvuru şartları bölümlere göre farklılık göstermektedir.

Muş Alparslan Üniversitesi  akademik personel alımına başvurmayı düşünen adayların başvuracakları kadro için bölümlerin istedikleri şartları dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir. Muş Alparslan Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.