19 Ocak 2019
  • Ankara2°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir11°C
  • Adana10°C

MKE, TMY KAPSAMINDA İŞÇİ ALIMI YAPIYOR! 19 NİSAN 2018 SON

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü sürekli işçi (tmy - terörle mücadelede yaralanan) alımı yapacak. 2 işçi alımı için başvurular 19 Nisan 2018’de sona erecek. İşçi alımı başvuruları ve şartları için tıklayınız.

MKE, TMY Kapsamında İşçi Alımı Yapıyor! 19 Nisan 2018 Son

12 Nisan 2018 Perşembe 22:47

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü TMY (Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan) işçi çalıştırma zorunluluğu gereği Kurumun Kırıkkale’de bulunan MKE Pirinç Fabrikası Müdürlüğü işyerine TMY-Terörle Mücadelede Yaralanan kapsamında 1 Beden İşçisi alımı yapacak.

Ayrıca MKE Silah Fabrikası Müdürlüğü işyerine TMY - Terörle Mücadelede Yaralanan kapsamında 1 Beden İşçisi belirsiz süreli çalıştırılmak üzere lise ve dengi okul mezunu toplam 2 sürekli işçi alımı yapacak.

MKE işçi alımı usul ve esasları; Alınacak sürekli işçi için, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup 9 Ağustos 2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır.

Başvurular, Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapılacaktır. İlan detayları ve başvuru süresi Türkiye İş Kurumu internet sitesinden takip edilebilir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, 19 Nisan 2018’e kadar talebin yayımlandığı yerdeki Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlüğünden veya İŞKUR internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.