21 Mayıs 2019
  • Ankara15°C
  • İstanbul19°C
  • İzmir22°C
  • Adana17°C

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB 1500 İŞÇİ ALIMI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Milli Savunma Bakanlığı MSB açıktan 1500 işçi alımı sonuçları açıklandı. MSB 1500 kamu personeli alımı sonuçları için tıklayınız.

Milli Savunma Bakanlığı MSB 1500 İşçi Alımı Sonuçları Açıklandı

04 Aralık 2018 Salı 21:29

Milli Savunma Bakanlığı MSB açıktan 1500 işçi alımı sonuçları açıklandı. Milli Savunma Bakanlığına bağlı fabrikalar ve tersanelerde istihdam edilmek üzere 1500 daimi işçi alımı için 20 Haziran ile 29 Haziran tarihleri arasında alınan başvurular alınmıştı.

MSB, 1500 kamu personeli alımına başvurusu kabul edilen adaylar için 5 Kasım ile 22 Kasım 2018 tarihleri arasında sınav sonuçları açıklandı. Kamu personeli adayları sınav sonuçlarına aşağıdaki bağlantıdan T.C. kimlik numaraları ile giriş yaparak ulaşabilecekler.

Milli Savunma Bakanlığı açıktan 1500 daimi işçi alımı sınav sonuçlarına 7 iş günü içerisinde itiraz edilebilecek. Adaylar itirazlarını sınava alındıkları iş yerlerine yazılı olarak yapabilecekler. Adaylara bu duyuru dışında tebligat yapılmayacağı belirtildi.

MSB işçi alımı sınavını asil ve yedek olarak sınavı kazanan adaylar,2 nüsha Güvenlik Soruşturması Formunu 20 Aralık 2018 tarihine kadar bilgisayar ortamında doldurarak isimi hizasında yazılı iş yerine şahsen teslim edecekler.

Sınavı kazanan adaylar ile ilgili olarak işe başlatılma faaliyetleri ismi hizasında yazan iş yerlerince yürütüleceği açıklandı. Sınav sonuçlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ. Güvenlik Soruşturması Formu için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.