19 Ocak 2019
  • Ankara2°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir11°C
  • Adana10°C

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI KAMU İŞÇİSİ ALIMI MART 2015

Toplam 5 İşçi İstihdam Edilecek Terör Mağdurları Başvurabilecektir Son Başvuru Tarihi 28 Mart 2015

Milli Savunma Bakanlığı Kamu İşçisi Alımı Mart 2015

18 Mart 2015 Çarşamba 07:21

1 İşçi Diyarbakır Kayapınar 'da istihdam edilecektir. Malz.Tah.Tah.İşçisi ve mesleği ile ilgili belgesi olması (Diğ.Tah.-Tah.ve İlgili Yük Taş.İşçileri)

Askerliğini yapmış ortaöğretim mezunları başvurabilecektir.

1 İşçi Diyarbakır Kayapınar 'da istihdam edilecektir. Saraç olarak istihdam edilecek işçi için Askerliğini yapmış olmak ve ortaöğretim mezunu olmak şart, ve Kpss sınavına girmiş olmak gerekli.

3 İşçi Tank Makinisti (Diğer Motorlu Araç Tamirci Makinistleri)  Mesleği ile ilgili çalışmış ve mesleği ile ilgili belgesi olması. Terör Mağduru, ortaöğretim mezunu, askerliğini yapmış, Kpss sınavına girmiş adaylar başvurabilecektir.

Milli Savunma Bakanlığı İşçi Alımı İşgüvü İstem Formu İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.