10 Aralık 2019
  • Ankara0°C
  • İstanbul8°C
  • İzmir12°C
  • Adana9°C

MEB, ÖZEL YETENEKLİ ÖĞRENCİLER İÇİN ETKİNLİK ÖRNEKLERİ YAYIMLADI

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından destek eğitim odalarından yararlanan özel yetenekli öğrencilere yönelik etkinlik örnekleri yayımlandı. Etkinlik örnekleri için tıklayınız.

MEB, Özel Yetenekli Öğrenciler İçin Etkinlik Örnekleri Yayımladı

07 Şubat 2018 Çarşamba 22:10

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün destek eğitim odalarından yararlanan özel yetenekli öğrencilere yönelik etkinlik örnekleri yayımlandı. MEB’in destek eğitim odalarından yararlanan özel yetenekli öğrencilere yönelik etkinlik örneklerine aşağıdaki bağlantıdan direk ulaşabilirsiniz.

Destek eğitim odalarından yararlanan özel yetenekli öğrenciler için Genel Müdürlüğümüzce Hayat Bilgisi, Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler ve Fen Bilimleri derslerine yönelik etkinlik örnekleri hazırlanması çalışmaları başlatılmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından ilk olarak Türkçe dersi için etkinlikler yayımlandı. Bu çalışmanın ilk ürünü olarak hazırlanan İlkokul Türkçe dersi etkinlik örnekleri yayımlandığı belirtildi. İlkokul Türkçe dersi etkinlik örnekleri için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.