21 Mayıs 2019
  • Ankara15°C
  • İstanbul19°C
  • İzmir22°C
  • Adana17°C

MEB 21 KURS PROGRAMININ DETAYLARINI YAYIMLADI

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) kurs program onaylarını yayımladı. 21 Kurs programı ile ilgili detayları yayımladı. 13 adet yeni program, 3 adet güncelleme yapılan program ve 5 adet eğitici nitelikleri güncellenen programın tüm detayları.

MEB 21 Kurs Programının Detaylarını Yayımladı

12 Haziran 2017 Pazartesi 21:44

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından kurs program onayları yayımlandı.

7 adet program ile Elginkan Vakfıyla birlikte program hazırlama çalışmaları çerçevesinde geliştirme ve uyum eğitimlerine yönelik olarak hazırlanan 6 adet olmak üzere 13 adet yeni kurs programı, 3 adet programın eskilerinin sistemden kaldırılarak yerine yeni hazırlanmış programların yürürlüğe konulması, 5 adet programın eğitici niteliklerinin güncellenerek yürürlüğe konuldu.

Ragbi (1., 2. ve 3. seviye), zekâ oyunları öğreticiliği, alimünotermit ray kaynakçısı, elektrik tesisat proje çizeri geliştirme ve uyum eğitimi, kalemkâr-nakkaş, karakter modelleme ve animasyon 3DS MAX geliştirme ve uyum eğitimi, maden paketleme işçisi (kalsit), tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde helezon yay dizgi elemanı, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde fiber optik kablo üretim elemanı, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde kablo izolasyon elemanı, temel pazarlama yönetimi geliştirme ve uyum eğitimi olmak üzere 13 yeni kurs programı uygulamaya konuldu.

Yeni yayına konulan 13 adet programa ait liste ve program için TIKLAYINIZ. Güncellenen 3 Adet programa ait liste ve program için TIKLAYINIZ. Eğitici nitelikleri güncellenen 5 adet programa ait liste için TIKLAYINIZ. Onay için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.