17 Haziran 2019
  • Ankara23°C
  • İstanbul29°C
  • İzmir29°C
  • Adana30°C

MEB, 1535 İŞÇİ PERSONEL ALIMI KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI

Milli Eğitim Bakanlığı MEB 1535 işçi alımları kapsamında engelli, hükümlü/tmy'ye ilişkin kura çekimi sonuçlarını ve başvuru yapacak aday listelerini açıkladı.

MEB, 1535 İşçi Personel Alımı Kura Sonuçları Açıklandı

05 Ekim 2018 Cuma 17:11

İŞKUR tarafından başvuruları alınan engelli, hükümlü/tmy işçi alımlarına ilişkin kura çekimi sonuçları ve başvuracak aday listeleri MEB tarafından açıklandı. Aşağıdaki bağlantıdan listelere ulaşabilir, bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Millî Eğitim Bakanlığı Merkez Teşkilatı ile Ankara İl Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumlara Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından engelli, hükümlü ve TMY statüsünde alınacak işçilerden, ilkokul veya ilköğretim mezunları için 3 Ekim 2018 Çarşamba günü 14.00 - 16.00 saatlerinde gerçekleştirilen kura sonuçları ile lise ve üstü eğitim şartı aranan kadrolar için İŞKUR aracılığıyla müracaat edenlerden mülakata alınmak üzere başvuruları alınacak adayların listelerini açıkladı.

Başvurular; 8 Ekim 2018 Pazartesi gününden 10 Ekim2018 Çarşamba günü mesai bitimi, saat 18.00’a kadar, Millî Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü (Atatürk Bulvarı No: 98 C Blok 4. Kat) bizzat yapılacak olup başvuruda bulunacakların başvuru için aşağıdaki belgeleri ibraz etmesi zorunludur.

Başvuruda istenilen belgeler! Nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgâh kâğıdı, adli sicil kâğıdı, 2 adet fotoğraf, SGK hizmet dökümü belgesi (daha önce çalışmış olanlar için), diploma örneği, KPSS ve EKPS (lise ve üstü öğrenim şartı arananlar için), varsa ustalık ve yeterlilik belgesi isteniyor.

MEB işçi alımı kura listeleri için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.