21 Mayıs 2019
  • Ankara16°C
  • İstanbul19°C
  • İzmir22°C
  • Adana18°C

MART 2019 KAMU PERSONELİ MEMUR MAAŞ BORDROSU, E-BORDRO SORGULAMA EKRANI

657 Devlet Memurları Kanununa tabi kamu personelinin 2019 yılı maaş bordrosu e-devletten yayımlandı.

Mart 2019 Kamu Personeli Memur Maaş Bordrosu, e-Bordro Sorgulama Ekranı

14 Mart 2019 Perşembe 15:25

Mart 2019 kamu personeli ve memur maaş bordrosu e-Devlette yayımlandı. Hazine ve Maliye Bakanlığı e-bordro hizmetine ulaşmak için tıklayınız.

Memurların her ayın 15’inde aldıkları maaşın bordosu bir gün önce Maliye Bakanlığı tarafından yayınlanıyor. Kamu, kurum ve kuruluşlarında görev yapan devlet memurları e-bordro hizmeti sayesinde anında geçmiş ay ve yıllara ait maaş bordrolarını görüntüleyebiliyor.

Sadece devlet memurlarının yararlanabildiği e-bordro sistemine 4/B ve 4/C veya farklı statülerde istihdam edilen kamu personelleri yararlanamıyor. Devlet memurları e-devlet üzerinden Maliye Bakanlığı e-Bordro hizmeti sayesinde maaştan yapılan kesintilere ve ödeneklere ulaşabiliyor.

E-devlet sistemine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra Şubat 2018 maaş bordronuza ulaşabilirsiniz. Maliye Bakanlığı 2018 Şubat ayı e-Bordro görüntülemek için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.