19 Ocak 2019
  • Ankara4°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir12°C
  • Adana12°C

MARMARA ÜNİVERSİTESİ 30 AKADEMİK PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI BAŞLADI

Marmara Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre akademik personel alımı başvuru şartları neler? İşte yapılacak personel alımına ilişkin tüm detaylar.

Marmara Üniversitesi 30 Akademik Personel Alımı Başvuruları Başladı

02 Mayıs 2018 Çarşamba 13:36

Akademisyen adayları bu haberimiz sizi yakından ilgilendiriyor. Marmara Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Marmara Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Marmara Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör ve doçent kadrolarında 30 personel alımı yapılacaktır. Marmara Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Marmara Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adaylarının özgeçmişlerini, noter tasdikli Doçentlik Belgelerini, ilgili yönetmelik ve yönergeye uygun hazırlanmış 6 takım başvuru dosyasını dilekçelerine ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Marmara Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının;  özgeçmişlerini, noter tasdikli Doçentlik Belgelerini, ilgili yönetmelik ve yönergeye uygun hazırlanmış 4 takım başvuru dosyasını dilekçelerine ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir. Marmara Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.