15 Aralık 2019
  • Ankara8°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir15°C
  • Adana11°C

MALATYA TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ YAYIMLADI! 24 AKADEMİK PERSONEL ALIYOR MAYIS 2019

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Malatya Turgut Özal Üniversitesi akademik personel alımı yapıyor. Akademik personel alım ilanlarının tümüne My Memur sitesinden ulaşabilirsiniz.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Yayımladı! 24 Akademik Personel Alıyor Mayıs 2019

08 Mayıs 2019 Çarşamba 16:02

Malatya Turgut Özal üniversitesi kendi bünyesinde çalışacak Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim üyesi kadrolarına yerleştirmek üzere tam 24 akademik personel alımı yapıyor.İşte akademik personel alımına dair tüm detaylar..

Malatya Turgut Özal Üniversitesine ilan edilen kadrolardan sadece bir tanesine başvuru yapabilecekler. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen özel şartları taşıyanlar başvuru yapabilecek. Başvuru yapan adayların koşullarının uygun olmadığının sonradan anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak, atamaları yapılmış olanlar var ise atamaları iptal edilecek.

Profesör kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, 2 adet fotoğraf, lisans, yüksek lisans ve doktora diploma örnekleri ile doçentlik belgesinin onaylı örneği, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) takım dosyayı ekleyerek başvuru yapacaklar.

Doçent kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, 2 adet fotoğraf, lisans, yüksek lisans ve doktora diploma örnekleri ile doçentlik belgesinin onaylı örneği, yayın listelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek başvuru yapacaklar.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adaylar; başvurdukları programı belirten dilekçelerine özgeçmiş, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, askerlik belgesi, öğrenim, 2 adet fotoğraf ile başvuracaklar.

Başvuru süresi 8 Mayıs 2019 – 22 Mayıs 2019 olup, Başvurular şahsen yapılacak. Süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecek.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.