17 Haziran 2019
  • Ankara23°C
  • İstanbul29°C
  • İzmir29°C
  • Adana30°C

KYK 3000 PERSONEL ALIMI SONUÇLARI AÇIKLANDI! 4 EKİM 2018

Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK güvenlik görevlisi, bakım onarım ve iklimlendirme/kaloriferci alımı ile temizlikçi, engelli ve eski hükümlü alımına ilişkin sözlü sınav sonuçlarını açıkladı. Atamaya esas belgeler yayımlandı.

KYK 3000 Personel Alımı Sonuçları Açıklandı! 4 Ekim 2018

04 Ekim 2018 Perşembe 19:13

Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK Genel Müdürlüğü sürekli işçi (temizlikçi, engelli ve eski hükümlü) alımına ilişkin sözlü sınav sonuçları ile (güvenlik görevlisi, bakım onarım ve iklimlendirme/kaloriferci) alımına ilişkin sözlü sınav sonuçları açıklandı.

Temizlikçi, Engelli, Eski Hükümlü) Alımına İlişkin Duyuru! Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı yurt müdürlüklerinde sürekli işçi olarak istihdam edileceklerin gerekli belgeleri 9 Ekim 2018 tarihine kadar ilgili il müdürlüklerine şahsen teslim etmeleri gerekiyor. Posta veya kargo ile başvuru yapılmayacak!

Güvenlik Görevlisi, Bakım-Onarım ve İklimlendirme/Kaloriferci) Alımına İlişkin Duyuru! Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı yurt müdürlüklerinde sürekli işçi olarak istihdam edileceklerin sözlü sınavlar neticesinde asıl sırada başarılı olarak göreve başlamaya hak kazanan adaylar 9 Ekim 2018 tarihi mesai bitimine kadar il müdürlüklerine şahsen teslim edeceklerdir. KYK personel alımı için her iki alım sonucu için başvurular mutlaka şahsen olacak!

Güvenlik görevlisi, bakım onarım ve iklimlendirme/kaloriferci) alımına ilişkin sözlü sınav sonuçlarına dair listeler ile temizlikçi, engelli ve eski hükümlü) alımına ilişkin sözlü sınav sonuçlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Gerekli atama belgelerini de aşağıdaki bağlantılarda sizler için hazırladık.

Temizlikçi, engelli ve eski hükümlü alımına ilişkin sözlü sınav sonuçları için TIKLAYINIZ.

Temizlikçi, engelli ve eski hükümlü alımı atama belgeleri için TIKLAYINIZ.

Güvenlik görevlisi, bakım onarım ve iklimlendirme/kaloriferci alımına ilişkin sözlü sınav sonuçları için TIKLAYINIZ.

Güvenlik görevlisi, bakım onarım ve iklimlendirme/kaloriferci alımı atama belgeleri için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.