21 Ocak 2019
  • Ankara1°C
  • İstanbul9°C
  • İzmir11°C
  • Adana7°C

KÜLTÜR BAKANLIĞINA 3713 SAYILI KANUNLA YERLEŞENLER İÇİN MEMUR ATAMA DUYURUSU! MAYIS 2018

Devlet Personel Başkanlığı DPB tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığına ataması yapılan memurlarla ilgili detaylar yayımlandı. Memur atamasına esas belgeler ve son başvuru tarihi için tıklayınız.

Kültür Bakanlığına 3713 Sayılı Kanunla Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu! Mayıs 2018

05 Mayıs 2018 Cumartesi 11:00

3713 sayılı kanunun Ek 1 inci maddesi hükümleri gereğince, 27 Nisan 2018 tarihinde yapılan atama teklifi kurası sonuçlarına göre Devlet Personel Başkanlığı tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı teşkilatına yerleştirilen, şehit yakını, gazi ve gazi yakını adaylara ilişkin duyuru yayımlandı.

Her adayın aşağıda belirtilen belgeleri en geç 23 Mayıs 2018 tarihi mesai bitimine kadar Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı’nın aşağıdaki duyuru metninde yer alan adrese teslim etmesi gerekiyor.

Memur atamasına esas gerekli belgeler;  Form Dilekçe,  Devlet Personel Başkanlığı Atama Sonuç Belgesi, Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli örneği, Yerleşim Yeri Belgesi, Nüfus Cüzdanının onaylı fotokopisi,  Sağlık Raporu, 3 Mayıs 2018 tarihi veya sonrası itibariyle alınan Adli Sicil Belgesi, Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesinin onaylı örneği, 6 adet vesikalık fotoğraf, Mal Bildirimi belgesi istenmektedir.

Belgelere dair özel şartlar ve nasıl temin edileceğine dair bilgiler bulunmaktadır. Gerekli belgeler ve duyuru metni için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.