19 Ocak 2019
  • Ankara2°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir11°C
  • Adana10°C

KPSS 2018/4 MEMUR ATAMASI SONUCU ÖNLİSANS DÜZEYİNDE OLUŞAN TABAN PUANLAR

Sağlık Bakanlığı KPSS 2018/4 ile memur ataması sonucu ÖSYM tarafından açıklandı. KPSS 2018/4 Memur Ataması Sonucu Önlisans Düzeyinde Oluşan Taban Puanlar da belli oldu. İşte memur ataması sonucu oluşan taban puanlar...

KPSS 2018/4 Memur Ataması Sonucu Önlisans Düzeyinde Oluşan Taban Puanlar

27 Nisan 2018 Cuma 18:54

Binlerce memur adayının heyecanla beklediği an nihayet geldi.  Sağlık Bakanlığı KPSS 2018/4 ile memur alımı sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. ÖSYM Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada önlisans düzeyinde oluşan en düşük ve en yüksek puanlar da belli oldu. Peki önlisans düzeyinde en düşük kaç puanla memur ataması yapıldı?

ÖSYM resmi internet sitesi üzerinden az önce yaptığı açıklama ile KPSS 2018/4 Sağlık Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme sonuçlarının açıklandığını duyurdu. KPSS 2018/4 Sağlık Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme tercihi yapan memur adayları ÖSYM'nin sonuç açıklama sistemi üzerinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile giriş yaparak sonuçlarına ulaşabileceklerdir. ÖSYM tarafından açıklanan sonuçlara göre tercihlerde sadece 1 kontenjan boş kaldı.

ÖSYM yayımladığı duyuru ile KPSS 2018/4 Sağlık Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme sonuçları ile birlikte oluşan en düşük ve en yüksek puanları da yayımladı. ÖSYM tarafından yayımlanan duyuruya göre KPSS 2018/4 memur atamasında önlisans alanında en düşün memur ataması 74,49158 KPSS puanı ile Mersin Şehir Hastanesine yapıldı. Bu atama adli tıp teknikeri kadrosuna gerçekleştirildi.

KPSS 2018/4 memur atamasında önlisans alanında en yüksek puanla memur ataması ise İzmir Tire Devlet Hastanesi'ne Fizik Tedavi teknikeri kadrosuna yapıldı. Fizik Tedavi teknikeri olarak atanan adayın KPSS puanı 95,97286 olarak açıklandı. KPSS 2018/4 memur ataması sonucu önlisans düzeyinde oluşan en düşük ve en yüksek puanları öğrenmek için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.